АРМЯНСЬК (QHA) -

 

Сьогодні, 12 жовтня, в Армянську (Крим) місцеві жителі планували провести мітинг проти токсичних викидів. Приурочити його хотіли до Дня міста, а на акцію збиралися прийти у масках і марлевих пов'язках.

Однак мітинг скасували, пишуть користувачі соцмереж.

Канал RoksolanaToday & Крим повідомляє, що замість запланованої акції депутат "міськради" Армянська Віктор Мохов проведе зустріч з виборцями.

Окрім мітингу в місті скасовують і концерт, організований на честь Дня міста.

До жительки Армянська Катерини Пивовар, яка закликала у соцмережах вийти на мітинг, прийшли співробітники російської поліції і прокуратури.

Пивовар повідомила "Крим.Реаліям", що силовики пояснили їй: у місті не потрібно влаштовувати ніяких акцій.

Через складну екологічну ситуацію користувачі соцмереж пропонують звернутися до Грінпісу і вимагають відставки "голови" Криму Сергія Аксенова.

Також жителі Армянська продовжують скаржитися, що у місті немає чим дихати.

Користувачі повідомляють, що токсичні речовини у повітрі відчуваються і в сусідньому Перекопську.

Тим часом, "влада" Криму продовжує запевняти, що ситуація в Армянську стабільна.

Так, "віце-прем'єр" Криму Ігор Михайличенко заявив, що концентрація шкідливих речовин у повітрі на півночі Криму не перевищує норму.

Він повідомив, що в Армянську і в охоронній зоні кислотонакопичувача "Кримського титану" постійно працює група експертів.

 

Нагадаємо, 11 жовтня жителі Армянська повідомляли, що на "Кримському титані" стався черговий викид токсичних речовин у повітря, через що місцеві жителі отримали опіки.

Як заявив заступник Міністра з питань тимчасово окупованих територій Юрій Гримчак, хімічні викиди в Армянську відбуваються з певною регулярністю, оскільки наслідки техногенної аварії на заводі не ліквідовані.

Раніше кримська "влада" евакуювала з Армянська в оздоровчі табори і санаторії інших районів анексованого Криму майже три тисячі осіб. До покинутих будинків почали вриватися мародери.

Відзначимо, перші повідомлення про погіршення екологічної ситуації на півночі Криму з'явилися наприкінці серпня. За одну ніч залишені на вулиці металеві предмети вкрилися іржею, люди почали масово страждати від алергії.

 

Джерело: Крым Информ, Крым.Реалии

QHA