МОСКВА (QHA) -

 

У кримських лікарнях станом на сьогодні, 24 жовтня, залишаються 25 постраждалих через вибух і розстріли у Керченському політехнічному коледжі.

Про це пише ТАСС, посилаючись на прес-службу "МОЗ" Криму.

У підконтрольному Росії відомстві стан постраждалих оцінюють як стабільний, без погіршення.

У той же час, у Раді безпеки Росії заявили, що причиною масового вбивства у керченському коледжі стала "неефективна навчально-виховна робота з молоддю".

Таку заяву зробив секретар Ради безпеки Росії Микола Патрушев на засіданні у Новосибірську.

Патрушев згадав, що напади учнів на своїх однолітків відбувалися у Москві, Пермі, Улан-Уде, Івантєєвці, Шадринську, Барабінську.

— Очевидно, що керівникам суб'єктів Федерації, територіальних органів виконавчої влади вкрай важливо органызцвати належну безпеку та охорону подібних об'єктів, підвищити ефективність попереджувально-профілактичної роботи з молоддю, — сказав російський чиновник.

 

23 жовтня у Керченському політехнічному коледжі відновили заняття. До коледжу прибув "голова" уряду Криму Сергій Аксенов і уповноважена з прав людини в Росії Тетяна Москалькова.

Після трагедії у політесі 22 сім'ї вирішили перевести своїх дітей до інших навчальних закладів.

QHA повідомляло, що 17 жовтня у Керченському політехнічному коледжі стався вибух і стрілянина. За версією Слідкому, їх влаштував студент коледжу, 18-річний Владислав Росляков, який, ймовірно, застрелився з рушниці. У результаті стрілянини і вибуху в коледжі загинула 21 людина, включаючи підозрюваного.

У зв'язку з інцидентом прокуратура Автономної Республіки Крим порушила кримінальну справу за статтею "теракт".

 

Джерело: РИА Новости Крым, ТАСС

QHA