КЕРЧ (QHA) -

 

Станом на сьогоднішній ранок, 22 жовтня, у лікарнях окупованого Криму і Росії перебуває більше 50 осіб, які постраждали під час вибуху і стрілянини у Керченському політехнічному коледжі.

Як повідомляє "МОЗ" Криму, в кримських медзакладах перебуває 14 підлітків і 11 дорослих.

Стан 4 підлітків оцінюється як середнього ступеня тяжкості, 10 — легкого; 10 дорослих — середнього ступеня тяжкості, 1 — легкого.

Окрім того, 25 постраждалих перебувають у медичних установах Москви і Краснодарського краю Росії.

До науково-дослідного інституту невідкладної дитячої хірургії й травматології Москви доставили 8 дівчаток у віці від 14 до 20 років.

Стан 4 з них оцінюється як вкрай тяжкий, їх підключили до апарату штучної вентиляції легенів.

У міській лікарні Керчі у тяжкому стані перебуває хлопець загиблої студентки коледжу Віки Демчук — Армені Бадалян.

19 жовтня, у день прощання із загиблими у результаті трагедії, він викинувся з 4-го поверху.

Хлопець отримав серйозну травму хребта, лікарі зробили йому дві операції, він не відчуває ніг і рук.

У соціальних мережах висловлюють підтримку молодій людині.

 

Як повідомили "Крыминформу" у "Міносвіти" Криму, в Керченському політехнічному коледжі перенесли дату відновлення занять.

— З дітьми ще продовжують працювати психологи, триває коригування навчальних планів, — заявили у "відомстві".

 

Так, раніше планували відновити заняття 22 жовтня.

 

Як раніше повідомлялося, студент Керченського політехнічного коледжу Владислав Росляков, який розстріляв учнів і викладачів свого навчального закладу, три роки збирав гроші на купівлю зброї.

Як розповідали знайомі Рослякова, юнак був дуже замкнутим, майже ні з ким не спілкувався і "виявляв інтерес до маніяків". Один із знайомих Рослякова розповів, що він "ненавидів технікум через злих викладачів, натякав, що помститься їм".

З відкритих акаунтів у соціальних мережах можна дізнатися, що Росляков у 2014 році висловлював свої симпатії терористичному угрупованню "ДНР" і президенту Росії Володимиру Путіну.

19 жовтня у Керчі відбулася траурна церемонія прощання із загиблими у результаті вибуху і стрілянини у Керченському політехнічному коледжі. Попрощатися з жертвами трагедії прійшли декілька тисяч чоловік. У цей же день у Тернопільській області оголосили траур за жертвами трагедії.

Нагадаємо, 17 жовтня 18-річний студент Керченського політехнічного коледжу Владислав Росляков розстріляв учнів і викладачів навчального закладу і привів у дію саморобний вибуховий пристрій. Після цього він застрелився з рушниці. У результаті стрілянини і вибуху в коледжі загинула 21 людина, включаючи нападника.

 

Джерело: Крыминформ, Интерфакс

QHA