СІМФЕРОПОЛЬ/АКМЕСДЖИТ (QHA) -

Станом на сьогодні, 1 листопада, в лікарнях анексованого Криму залишається 11 постраждалих в результаті вибуху і стрілянини в Керченському політехнічному коледжі.

Про це повідомили в прес-службі кримського "МОЗ".

Семеро з них - підлітки.

— В Республіканській дитячій клінічній лікарні медичну допомогу отримують 5 осіб, в Республіканській клінічній лікарні ім. Семашко - 1, в Сімферопольській клінічній лікарні швидкої медичної допомоги № 6 знаходяться 2 чоловіки, в Керченській міській лікарні №1 продовжують лікування 3 пацієнта.
 

Стан постраждалих оцінюється як задовільний.

Одну дівчину, яка проходила лікування в лікарні Красноярського краю, направили в Керченську міську лікарню. Однак вона відмовилася від госпіталізації.

 


QHA повідомляло, що 31 жовтня з лікарень анексованого Криму виписали п'ятьох постраждалих під час події в керченському політеху. На той момент в лікарнях залишалося 16 чоловік.

Нагадаємо, 17 жовтня в Керченській політехнічному коледжі стався вибух і стрілянина. За версією Слідкома, їх влаштував четвертокурсник Владислав Росляков, який, ймовірно, застрелився з рушниці в бібліотеці. В результаті події загинула 21 людина, включаючи підозрюваного. Понад 50 людей отримали поранення.

23 жовтня в Керченській політехнічному коледжі відновили заняття.

22 сім'ї вирішили перевести своїх дітей в інші навчальні заклади.

 

QHA