КИЇВ (QHA) -

Інформаційній політиці України більше відповідають регіональні ЗМІ, ніж великі телеканали і радіостанції, оскільки перші приділяють більше уваги проблемам окупованих територій. Таку думку висловив член Національної ради з питань телебачення і радіомовлення Сергій Костинський на медіафорумі "Терджиман. Перша кримськотатарська газета", присвяченому 135-річчю від дня виходу першого номера кримськотатарської газети.

— Регіональні телеканали сьогодні витягають інформаційну політику держави. На жаль, великі телеканали і радіостанції живуть у своєму вимірі і недопрацьовують з важливих тем. У нас немає важелів впливу на них, а якщо і були б, то це вже зачіпає редакційну політику і питання свободи слова. Але я сподіваюся, що настане час, коли топ-менеджери великих телерадіокомпаній свідомо будуть робити окремий акцент на окупованих територіях, — підкреслив він.

Також Костинський зазначив, що "Суспільне мовлення" більше за інших загальнонаціональних телеканалів робить акцент на проблемах анексованого Криму і ОРДЛО.

— У своїй роботі ми робимо нахил на розвиток "Суспільного мовлення", тому що серед загальнонаціональних мереж воно найбільше приділяє уваги окупованому Криму і працює не тільки на території півострова, але й у Луганській і Донецькій областях, а також на регіональні телеканали, — зазначив Костинський.

Нагадаємо, на медіафорумі обговорили проблеми висвітлення теми окупованого Криму в засобах масової інформації, перспективи розвитку кримськотатарських медіа і тему «деокупації» в українських ЗМІ

Раніше QHA повідомляло скільки українських медіа пішли з Криму через анексію.

QHA