ВАШИНГТОН (QHA) -

 

Влада Туреччини передала чиновникам США аудіо- і відеозаписи, які підтверджують вбивство оглядача The Washington Post Джемаля Кашикчи у консульстві Саудівської Аравії у Стамбулі. Про це повідомили чиновники США і Туреччини, пише The Washington Post.

— На записі можна почути його голос і голоси людей, які розмовляють арабською. Також можна почути, як його допитували, катували, а потім убили, — повідомив один з чиновників.

Інше джерело розповіло, що на матеріалах чутно, як журналіста били.

За даними видання, третє джерело додало, що після того, як Кашикчи вбили, співробітникам консульства запропонували піти раніше з роботи.

 

Нагадаємо, журналіст Джемаль Кашикчи прибув до консульства Саудівської Аравії 2 жовтня у зв'язку із оформленням документів для укладення шлюбу. При цьому він повідомив своїй нареченій Хатідже Ченгіз, що якщо з ним щось станеться, вона має звернутися до відповідних органів.

На вході до консульства у журналіста забрали телефон і з того моменту про нього ніхто нічого не чув. Однак у консульстві заявили, що пізніше Кашикчи залишив будівлю.

Пізніше у ЗМІ оприлюднили інформацію, що журналіста могли вбити у будівлі консульства.

Джемаль Кашикчи нерідко критикував уряд Саудівської Аравії. Однак останнім часом він проживав у США і час від часу бував у Туреччині.

 

Джерело: The Washington Post

QHA