МАРМАРІС (QHA) -

 

Діти співробітників МВС України, які загинули під час бойових дій на Донбасі, тиждень відпочиватимуть у Мармарисі (Туреччина).

Про це повідомляє посольство України в Туреччині.

15 жовтня діти прибули до Мармарису. Тут їх розселили у комфортабельному готелі на березі моря. Разом з ними гостями готелю стали діти українців, які проживають в Туреччині.

Дітей у Мармарисі зустрічали посол України в Туреччині Андрій Сибіга, мер міста Мармарис Алі Аджар і голова діаспорських організацій "Український союз культури і солідарності" Олена Топчій.

 

Нагадаємо, що протягом декількох років Туреччина приймає у себе членів сімей українських військових, постраждалих і загиблих на сході України. Програма, по якій Туреччину вже відвідало понад 300 сімей, організована за сприяння Міністерства закордонних справ Туреччини, Посольства України в Турецькій Республіці та Посольства Туреччини в Україні.

Так, наприклад у червні 2017 року в рамках організованого Посольством України в Туреччині та організацією «Українська родина» культурно-освітнього проекту українські діти воїнів АТО прибули в Анталію. Проживали діти в одному з турецьких готелів на Середземноморському узбережжі.

6 серпня цього року в турецькому місті Самсун почав свою роботу літній табір для дітей-українців, які проживають у Туреччині. У літньому таборі відпочивали діти зі Стамбула, Бурси та Анталії.

QHA