ВІННИЦЯ (QHA) -

Турецьке агентство зі співробітництва і координації в Україні (TIKA) надало допомогу Вінницькій області у забезпеченні якісних соціальних послуг населенню. Про це повідомляється на сайті Вінницької обласної державної адміністрації (ОДА).

Так, 13 вересня у приміщенні Департаменту соціальної і молодіжної політики ОДА відбулася зустріч з координатором програми ТIКА Хаджи Байрам Болатом.

Директор Департаменту соціальної і молодіжної політики ОДА Наталія Заболотна зазначила, що у Департаменті створили комфортні умови для прийому відвідувачів, а також поліпшили матеріально-технічну базу і забезпечили доступність для категорій населення з інвалідністю.

— На початку 2016 року ми подали свої пропозиції до фонду TIKA на ремонт і облаштування офісного приміщення. У той час офіс Департаменту був у такому стані, що люди з інвалідністю не мали нормального доступу до наших співробітників, тому що, зайшовши до приміщення, їм потрібно було підніматися або спускатися сходами. Часто ми приймали людей безпосередньо у коридорі, щоб вони могли отримати допомогу, — розповіла Заболотна.

Вона додала, що на першому поверсі встановили нові комп'ютери, екрани, проектори, а також звукову апаратуру для соціальних заходів.

У Департаменті також облаштували дитячу кімнату і кімнату гігієни, планується створити умови для арттерапії, психологічної реабілітації для дітей внутрішньо переміщених осіб і дітей учасників Антитерористичної операції (ООС).

— У рамках цього проекту ми дійсно поліпшили матеріально-технічну базу, умови надання послуг Департаменту соціальної і молодіжної політики Вінницької ОДА. Побачивши результат роботи, я на власні очі переконався, що цей проект матиме позитивні наслідки для регіону, — додав Хаджи Байрам Болат.

QHA повідомляло, що TIKA при Раді міністрів Турецької Республіки профінансувало ремонтні роботи у приміщеннях Дитячої клінічної лікарні №8 Шевченківського району Києва. У лікарні повністю оновили вікна й двері, відремонтували соматичне відділення, зокрема, лікарняні палати, харчоблок, а також конференц-зал. Також придбали сучасні гематологічний і біохімічний аналізатори, необхідні для лабораторного обстеження дітей.

QHA