КИЇВ (QHA) -

 

Турецьке агентство зі співробітництва та координації (TІKA) профінансувало ремонт у двох школах Херсонської області, повідомляє прес-служба організації.

TІKA встановила металопластикові вікна у загальноосвітній школі селища Партизани, а також допомогла замінити вікна, відремонтувати дах і утеплити фасад у загальноосвітній школі №1 селища Новоолексіївка.

— Через застарілі вікна і тонкі стіни взимку в цих школах температура у класах не перевищувала 12°С Тепер учні Новоолексіївської і Партизанської шкіл, а це понад 900 дітей, зможуть навчатися в комфортних умовах, — йдеться у повідомленні.

TIKA також надала допомогу Мелітопольській лікарні (Запорізька область), яка обслуговує дорослих і дітей міста та району. За допомогою турецького держагентства там також встановили металопластикові вікна.

Окрім того, ТІКА закупила для лікарні медобладнання — компактний монітор пацієнта, електрохірургічний апарат, вакуумний насос для терапії ран, портативні кардіографи, дефібрилятор-монітор, пульсоксиметри та спірометр.

Відзначимо, Турецьке агентство зі співробітництва та координації — турецька державна структура, відповідальна за надання Турецькою Республікою технічної допомоги і допомоги з розвитку. Координаційний офіс ТІКА в Україні реалізує проекти у різних сферах, таких як освіта, соціальна інфраструктура, захист культурної спадщини, розвиток інституційної спроможності й таке ін. Особлива увага приділяється співпраці у сфері освіти. Координаційний офіс ТІКА в Україні реалізував більше 130 проектів, спрямованих на поліпшення матеріально-технічної бази дитячих садків, шкіл та вищих навчальних закладів.

 

Раніше повідомлялося, що TIKA оплатила обладнання і ремонт для дитячої лікарні №8 міста Києва майже на 2 млн грн. У лікарні повністю оновили вікна й двері, відремонтували соматичне відділення, зокрема, лікарняні палати, харчоблок, а також конференц-зал. Також придбали сучасні гематологічний і біохімічний аналізатори, необхідні для лабораторного обстеження дітей. У цій лікарні обслуговуються діти з малозабезпечених сімей, діти-інваліди, діти чорнобильців, а також діти з сімей внутрішньо переміщених осіб з Криму та Донбасу.

Нагадаємо, у вересні цього року TIKA надала допомогу Вінницькій області у забезпеченні якісних соціальних послуг населенню.

QHA