БАХЧИСАРАЙ (QHA) -

Підконтрольний Кремлю Бахчисарайський районний суд в окупованому Криму переніс засідання у справі про тимчасове закриття кримськотатарського кафе «Салачик». Про це повідомили в адміністрації кафе у Facebook.

— Заплановане на сьогодні, 7 травня, судове засідання з приводу тимчасового закриття караван-сараю «Салачик» перенесено на іншу дату, — йдеться у повідомленні.

Причиною перенесення розгляду справи послужило те, що «суд» сьогодні передав адміністрації кафе пакет документів у справі.

Наразі невідомо, на яке число перенесли засідання.

QHA повідомляло, що кримськотатарське кафе «Салачик» тимчасово припинило роботу з 27 квітня за рішенням окупаційного "суду".

За інформацією глави Меджлісу кримськотатарського народу Рефата Чубаров, власником кафе є Марлен Асанов, який був заарештований у жовтні 2017 року за вигаданою справою «Хізб ут-Тахрір».

Нагадаємо, Сулейман Асанов, Сервер Зекерьяєв і Ернест Аметов були затримані 11 жовтня 2017 року в окупованому Криму під час масових обшуків, які окупанти проводили в будинках кримських татар. П'ятьох затриманих у Бахчисараї кримських татар, у тому числі Ернеста Аметова і Сервера Зекерьяєва, звинуватили в «участі в терористичній діяльності», а Марлена Асанова (власника кафе «Салачик») — в організації осередку «Хізб ут-Тахрір».

QHA