БАХЧИСАРАЙ (QHA) -

У будинку кримського татарина Ервіна Ібрагімова учора, 24 травня провели дуа, приурочену до річниці його зникнення.

Фотографіями з дуа поділився глава ЦВК Курултаю кримськотатарського народу Заїр Смедляєв.

— Не дивлячись на негоду, з усіх регіонів Криму приїхали сотні співвітчизників помолитися за благополучне повернення Ервіна та інших викрадених і звільнення незаконно заарештованих.

Смедляєв також зняв звернення до присутніх заступника голови Меджлісу Ільмі Умерова:

— Після зникнення Ервіна була відкрита кримінальна справа. Перший час правоохоронці робили вигляд, що працюють, але останнім часом ніяких дій щодо справи зникнення Ервіна не було. На жаль, ми не знаємо, що з ним сталося і де він. Якби він був поруч, він би брав активну участь у національному русі, був би з народом і приносив йому користь. Є відчуття, що він живий і здоровий, і ніяк інакше. Я вірю, що він повернеться до сім'ї та буде з нами.

Також на дуа за Ібрагімова приїхала кримськотатарська активістка Ленора Дюльбер:

— У Криму дощі, але це не завадило багатьом приїхати до Бахчисараю. Дуа провели в будинку, де живе Ервін Ібрагімов, точніше в підвалі, де сховалися від негоди.

Нагадаємо, 24 травня виповнюється рік з дня зникнення члена Всесвітнього конгресу кримських татар, члена Бахчисарайського регіонального меджлісу Ервіна Ібрагімова. Ервін був викрадений у Бахчисараї 24 травня 2016 року. Протягом року до будинку батьків Ервіна з усіх куточків Криму приїжджають люди, щоб підтримати їх.

Як повідомляло QHA, у зв'язку зі зникненням Ібрагімова Всесвітній Конгрес кримських татар опублікував офіційну заяву, наголошуючи на тому, що провина за даний інцидент лежить на совісті Росії.

ФОТО: Фейсбук Заїра Смедляєва

QHA