КИЇВ (QHA) -

В аеропорту «Бориспіль» у процесі оформлення пасажирів рейсу з Лондона виявили громадянина Великобританії Джона Уорена Грема Бродеріпа, який у 2015 році відвідував окупований Крим. Про це повідомив помічник голови Державної прикордонної служби України полковник Олег Слободян на своїй сторінці у Facebook.

— Як виявилося, чоловік працює журналістом і ведучим програми «Поїдемо, попоїмо» на одному з телеканалів РФ. Під час проведення заходів прикордонного контролю було встановлено, що ця особа порушувала правила в'їзду / виїзду на / з тимчасово окупованої території Криму, — йдеться у повідомленні.

Громадянин Великобританії підтвердив, що у вересні–жовтні 2015 року відвідував анексований півострів.

— У межах повноважень, на підставі виявленої інформації, цей громадянин не був пропущений через державний кордон України. Також йому заборонено в'їзд до України строком на 3 роки.

QHA повідомляло, що раднику спікера Держдуми Євгену Примакову заборонили в'їзд на територію України на п'ять років. Його затримали в аеропорту «Бориспіль» під час проходження прикордонного контролю 26 червня. Він зазначив, що їхав в Україну для участі в конференції ОБСЄ з питань свободи преси.

QHA