КИЇВ (QHA) -

У червні в українців будуть чотири вихідні дні поспіль через свято Дня Конституції (28 червня), випливає з рішення Кабінету Міністрів України.

Так, 28 червня випадає на четвер, а наступний день — п'ятницю 29 червня, Кабмін вирішив оголосити неробочим. Таким чином, в останній тиждень червня вихідними стануть: четвер, п'ятниця, субота та неділя 1 липня.

Замість 29 червня робочим днем ​​стане 23 червня, а 27 червня, у передсвятковий день, влада рекомендує оголосити скорочений робочий день (на 1 годину).

Відзначимо, у Верховній Раді пропонують скасувати вихідний день 9 травня і перенести його на 8 травня.

Метою законопроекту є зменшити вплив прорадянської та російської пропаганди через ідеологічні штампи про «Велику Вітчизняну Війну», які використовуються антиукраїнськими силами для знищення існування нашої держави.

Раніше повідомлялося, що в Україні зміниться календар святкових днів. Так, 8 березня пропонується перейменувати у День боротьби за права жінок, з позбавленням його статусу вихідного дня. Разом з тим, 1 травня залишається святом, але не як Міжнародний день солідарності трудящих, а як День праці.

QHA