КИЇВ (QHA) -

Четвертий рік поспіль День Незалежності України об'єднує всіх бігунів столиці. Організатори заходу — майстер спорту міжнародного класу Олександр Кузін і президент ГО «Федерація любителів спорту» Наталія Галацан прагнуть підняти патріотичний дух українців, залучити населення до регулярних занять фізкультурою, розвинути масовий спорт і створити позитивний імідж нашої країни у світі.

 Ми це зробили! Забіг у вишиванках пройшов на ура! Ви бачите, що сьогодні прийшли бігуни різних вікових груп. Діти шести років біжать з батьками. Заради цих сімейних цінностей ми також влаштовували цей забіг,  радіє Олександр Кузін.

Головним атрибутом забігу, що символізує свободу і незалежність України, стали білі вишиванки. Одягнувши їх, професійні спортсмени, бігуни-любителі, школярі та дошкільнята долали обрану дистанцію. Діти до шести років бігли 100 метрів, від семи до десяти років — 500 метрів, а дорослі 5 і 10 кілометрів.

Забіг стартував на Русанівській набережній. Всі бажаючі взяли участь у благодійному забігу на один кілометр. Зібрані кошти будуть передані на лікування 24-річного бійця АТО Віталія Бельдяєва, який потребує термінової операції. Більш підготовлені спортсмени пробігли дистанції 5 і 10 кілометрів.

Це сімейне і спортивне свято вже встигло полюбитися багатьом жителям і гостям столиці, що підтверджується щороку зростаючою кількістю учасників і уболівальників.

Цього року до забігу приєдналися численні представники української діаспори з усього світу — з Нью-Йорка, Філадельфії, Чикаго, Торонто, Мюнхена і Австралії.

QHA