ПЕРЕЯСЛАВ-ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ (QHA) -

У приватному дитячому таборі Переяслав-Хмельницького району Київської області підозра на масове харчове отруєння, одна дитина в комі. Про це повідомляє Департамент охорони здоров'я Київської обласної державної адміністрації на своїй сторінці у Facebook.

Згідно з повідомленням, 2 липня стало погано 12 дітям, у них діагностовано розлад шлунково-кишкового тракту. У результаті 11 дітей потрапили до медичного ізолятора табору. На сьогодні ізольованих залишається семеро. Усього в оздоровчому таборі перебувають понад 200 осіб.

До Переяслав-Хмельницької центральної районної лікарні екстрено доставили дитину 8 років з розладом травлення.

— Організм дівчинки був вкрай зневоднений, вона впала в кому, її госпіталізували у реанімацію. Стан кваліфікується як важкий, — йдеться у повідомленні.

За даними відомства, вранці 3 липня дитину оглянув анестезіолог дитячої обласної лікарні та фахівці лікарні "Охматдит". Дитину готують до транспортування в "Охматдит".

QHA повідомляло, що президент України Петро Порошенко доручив вжити усіх заходів, щоб встановити причину масового отруєння дітей у Черкасах. Окрім цього, до Черкас вирушили глава уряду Володимир Гройсман і виконуюча обов'язки міністра охорони здоров'я Уляна Супрун.

QHA