ФЕОДОСІЯ/КЕФЕ (QHA) -

Власники феодосійських підприємств та організацій будуть нести відповідальність, якщо фасади їхніх об'єктів не будуть відповідати вимогам благоустрою. Про це сьогодні, 28 лютого, в рамках апаратної наради заявив так званий глава Феодосійського округу Володимир Титаренко.

— Ми ухвалили на попередній сесії нові правила благоустрою. Там є стаття про утримання фасадів. Незалежно від форми власності підприємства, установи мають утримувати свої фасади у належному стані. Коли ці правила набудуть чинності, пропоную проводити заходи разом з міським господарством і муніципальним контролем. Особливо це актуально для об'єктів, розміщених на набережній: нехай власники санаторіїв приводять до ладу свої фасади. Якщо ні — будемо притягати їх до відповідальності і бити рублем, — зазначив представник колаборантів.

Відзначимо, таке рішення було ухвалено через те, що деяким чиновникам не подобається, що на фасадах будівель з'являються образливі написи або графіті.

Раніше так звана Державна рада Криму відклала розгляд законопроекту про перенесення на рік введення на півострові курортного збору.

Як пояснив "глава" комітету Держради із санаторно-курортного комплексу і туризму Олексій Черняк, це необхідно для внесення уточнень до бюджету.

QHA