ФЕОДОСІЯ/КЕФЕ (QHA) -

В окупованій Росією Феодосії стався розрив нового каналізаційного колектора. Про це сьогодні, 5 березня, під час апаратної наради заявив представник феодосійського підрозділу підприємства «Вода Криму».

— 3 березня стався розрив колектора в районі військового госпіталя. 4 березня були проведені роботи, підрядники приїжджали, по гарантії все зробили, відрізали шматок труби на експертизу, — сказав він.

Згідно з інформацією, отриманою від підприємства «Вода Криму», підрядник проведе експертизу ділянки, де стався розрив труби.

Відзначимо, роботи з прокладання нового каналізаційного колектора у Феодосії протяжністю близько 4 км. велися за рахунок коштів федеральної цільової програми. Однак традиційно усі роботи були виконані в «російському стилі» — з запізненням і неякісно.

Раніше в окупованому Криму в центрі Сімферополя провалилася плитка. Ділянка на вулиці Карла Маркса розмірами метр на півтора, мабуть, провалилася прямо в зливову каналізацію. В адміністрації міста заявили, що над усуненням провалу буде працювати підрядник, який виконував роботи з реконструкції.

QHA