ФЕОДОСІЯ / KEФE (QHA) -

В окупованій Росією Феодосії затримали севастопольця, який мав при собі 30 зіп-пакетів з речовиною, що містить амфетамін. Про це заявили у прес-службі так званого феодосійського міського відділу поліції.

— Співробітники поліції під час забезпечення охорони громадського порядку в Феодосії на одній з вулиць звернули увагу на громадянина, який помітно занервував, побачивши правоохоронців. У присутності понятих під час особистого огляду в рюкзаку у чоловіка, яким виявився 39-річний житель Севастополя, поліцейські виявили 30 зіп-пакетів з речовиною рожевого і синього кольорів, два мобільних телефони та електронні ваги, — відзначили окупанти.

Затриманий заявив, що приїхав до Феодосії з метою знайти роботу.

Так звані поліцейські вилучили речовину масою 46,37 грама, яка містить у своєму складі психотропний засіб «амфетамін». Ще один пакет вагою 13,88 грама севастополець сховав у машині.

Затриманому може загрожувати максимальне покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 10 років.

QHA повідомляло, що співробітники Департаменту внутрішньої безпеки Нацполіції України припинили діяльність наркоугруповання та встановили особу організатора, яким виявився оперуповноважений Управління протидії наркозлочинності поліції Сумської області. Правопорушники виготовляли психотропну речовину амфетамін і збували товар не тільки на території Сумської області, а й пересилали поштою в інші регіони.

QHA