КИЇВ (QHA) -

Інтерпол затримав у Франції підозрюваного в організації груп «тітушек» під час Революції Гідності Армена Саркісяна. Про це повідомив глава Міністерства внутрішніх справ (МВС) Арсен Аваков.

Він зазначив, що МВС отримало офіційне підтвердження затримання підозрюваного.

Аваков підкреслив, що Саркісяна затримали на дорозі під час перевірки документів. Підозрюваному обрано запобіжний захід у вигляді особистого зобов'язання виконувати усі судові приписи до 19 травня. Саме до цього часу Генпрокуратура України має надіслати усі відповідні документи на його екстрадицію.

За словами Авакова, Саркісяна вважають одним з організаторів «тітушек», які орудували під час Євромайдану. За попередніми даними, саме група Саркісяна причетна до вбивства журналіста В'ячеслава Веремія. Заарештований Юрій Крисін, якого вважають керівником «тітушек», був його «підшефним», додав глава МВС.

— Французькі колеги на наш запит затримали Саркісяна. Щоправда, він представився громадянином Вірменії, хоча український паспорт у нього також є і він його отримав раніше, ніж вірменський, — зазначив Арсен Аваков.

QHA повідомляло, що 29 березня Дарницький районний суд обрав запобіжний захід Юрію Крисіну у вигляді тримання під вартою до 29 травня 2018 року.

Раніше Апеляційний суд Києва відкрив провадження з приводу рішення суду щодо Юрія Крисіна.

Нагадаємо, суддя Шевченківського районного суду міста Києва Олег Лінник зазначив, що вважає справедливим своє рішення про умовне ув'язнення для Юрія Крисіна. Суддя додав, що в обвинуваченні було зазначено тільки хуліганство.

Ісчтонік: Українська правда

QHA