КИЇВ (QHA) -

Співробітники Генеральної прокуратури спільно з СБУ проводять обшуки в офісі компанії "Укрзалізниця" у рамках кримінальної справи, порушеної за фактом заволодіння коштами, які призначалися на ремонт дизель-поїздів для приміських перевезень. Про це заявили у прес-службі ГПУ.

У прес-службі відзначили, що під час розслідування повідомлено про підозру 14 особам, у тому числі, трьом керівникам департаментів УЗ, чотирьом керівникам афілійованих підприємств, 7 посадовим особам "Укрзалізниці" та її філій.

Правоохоронці встановили, що керівники Дніпропетровського тепловозоремонтного заводу за попередньою змовою з керівниками Львівської та Південної залізниці за участю керівництва УЗ і за допомогою фіктивних підприємств склали і видали завідомо неправдиві офіційні документи про нібито модернізацію та ремонт дизельних двигунів. Це стало підставою для перерахування понад 70 млн грн з рахунків УЗ на рахунки ДТРЗ. Надалі ці кошти перейшли до фіктивних підприємств.

Під час обшуків силовики хочуть вилучити оригінали незаконних рішень УЗ за погодженням змін до фінплану регіональних філій, а також документи про обіг зазначених коштів.

Нагадаємо, вранці 12 квітня надійшла інформація про те, що в головному офісі ПАТ "Укрзалізниця" у Києві силовики проводять слідчі дії за раніше відкритими кримінальними справами. У компанії відзначили, що керівництво «Укрзалізниці» створює усі необхідні умови для роботи представників правоохоронних органів і підкреслює свою зацікавленість у викоріненні будь-яких протиправних явищ в роботі компанії.

QHA