ХЕРСОН (QHA) -

У Херсоні представники громадських організацій, учасників АТО і жителів Криму 10 липня розпочали пікетування розташованого у місті представництва президента України в Автономній Республіці Крим, вимагаючи активізації його роботи.

— Тут зібралися представники громадських організацій з приводу того, що протягом трьох років це представництво нічого не робить. Це безстрокова акція, ми будемо блокувати, поки не вийде Попович (постійний представник президента України в АР Крим Наталія Попович, ред.) і не пояснить свою роботу за ці роки,  розповіли активісти кореспонденту Укрінформу.

Згідно з повідомленням, учасники акції скаржаться, що люди, які втратили в анексованому Росією Криму житло і землю, не можуть знайти «елементарної відповіді, що з їхнім майном, рідні зниклих безвісти теж не можуть знайти відповіді, де їхні родичі». При цьому вони висловили впевненість, що цим питанням має займатися представник президента України в АР Крим, адже, за словами активістів, «це орган, який повинен працювати на деокупацію Криму, на постійну роботу з тимчасово переміщеними особами».

Протестувальники повідомили, що написали офіційне звернення, яке буде направлене президенту Петру Порошенку, голові Меджлісу кримськотатарського народу, народному депутату Рефату Чубарову і главі Адміністрації президента України Ігорю Райніну.

ФОТО: Громадянська блокада Криму

QHA