КИЇВ (QHA) -

Найближчим часом для кримчан відкриють нові центри надання адміністративних послуг в Новотроїцькому, Чаплинці, Новоолексіївці і Каланчаку. Про це на прес-конференції 20 серпня повідомив постійний представник президента України в АРК Борис Бабін, передає кореспондент QHA.

— За статистикою звернень, ми бачимо реальні проблеми пересічного кримчанина і, у першу чергу, це отримання документів. На четвертий рік війни ми, спільно з державною міграційною службою, територіальними громадами Херсонщини та іншими уповноваженими органами, реалізуємо алгоритм створення центрів надання адміністративних послуг. Поки такі центри відкриваються в окремих районах Херсонщини: Олешки, Каховка. Ближче до Криму відкриють центри у Новотроїцькому і Чаплинці — їх гарантовано відкриють у цьому році. Відкриття центрів також заплановано у Новоолексіївці Генічеського району і в Каланчаку, — повідомив Бабін.

Як повідомляло QHA, згідно з інформацією Управління Державної міграційної служби України в Херсонській області, за 2017 рік із запитом на отримання адміністративних послуг у прикордонному регіоні звернулося 43 748 ВПО з числа кримчан.

QHA