КИЇВ (QHA) -

Українці відпочиватимуть чотири дні на травневі свята. Про це йдеться у відповідній інформації, розміщеній на урядовому порталі.

Для працівників підприємств, установ та організацій, яким встановлено п'ятиденний робочий тиждень з двома вихідними днями (субота і неділя), окрім органів Пенсійного фонду, "Укрпошти", Державної казначейської служби та банківських установ робочий день перенесено з понеділка 30 квітня на суботу 5 травня.

У Кабміні відзначають, що перенесення робочих днів не спричинить зменшення тривалості робочого часу протягом року, обсягів виробництва і надходжень податкових та обов'язкових платежів до бюджетів усіх рівнів, і при цьому буде сприяти створенню сприятливих умов для святкування 1 травня.

Раніше повідомлялося, що в Україні зміниться календар святкових днів. 8 березня пропонується перейменувати у День боротьби за права жінок, з позбавленням його статусу вихідного дня. 1 травня залишається святом, але не як Міжнародний день солідарності трудящих, а як День праці. Також залишено чинною пропозицію про перенесення вихідного з 9 травня на 8 травня.

QHA