КЕРЧ (QHA) -

 

У Керчі відбулася траурна церемонія прощання із загиблими у результаті вибуху і стрілянини у Керченському політехнічному коледжі.

Церемонія тривала довше запланованих двох годин через велику кількість учасників. За попередніми даними, попрощатися з жертвами події прийшли декілька тисяч людей.

На центральній площі Керчі, навпроти пам'ятника Леніну, встановили закриті труни і поруч — накриті бордовою тканиною столи з фотографіями загиблих. Люди несли квіти до трун.

На церемонії попрощалися з 17-ма жертвами стрілянини у політесі: Владиславом Вердібоженко, Руденом Джураєвим, Олексієм Лавриновичем, Анастасією та Світланою Баклановими, Ксенією Болдиною, Ларисою Кудрявцевою, Людмилою Устенко, Олександром Моїсеєнко, Дариною Чегерест, Данилом Пилипенко, Владиславом Лазарєвим, Русланом Лисенко, Аліною Керовою, Ганною Журавльовою, Романом Каримовим, Сергієм Степаненко. Де перебувають тіла ще трьох жертв, на момент публікації новини не повідомлялося.

На площі провели два молебні: православну панахиду і мусульманське богослужіння, так як загиблі були різного віросповідання.

Після церемонії траурна процесія попрямувала на міське кладовище Керчі, на якому поховають 16 осіб, ще одного — у Горностаївці (Ленінський район Криму).

 

QHA повідомляло, що у результаті вибухів і стрілянини 17 жовтня у Керченському політехнічному коледжі загинуло 20 осіб і стрілок, ще близько 50 осіб дістали поранення. Семеро постраждалих залишаються у вкрай тяжкому стані.

У зв'язку з подією в Криму оголосили триденну жалобу.

Підозрюваний у нападі керчанин Владислав Росляков 8 вересня отримав дозвіл на рушницю. За декілька днів до нападу він придбав близько 150 набоїв. Після події він застрелився, ймовірно, у бібліотеці коледжу.

 

Джерело: РИА Крым

Фото: РИА Крым, KerchNET

QHA