КИЇВ (QHA) -

У понеділок, 28 травня, у Києві сталася пожежа в будівлі одного з найстаріших кінотеатрів столиці — "Екран", повідомляє Державна служба України з надзвичайних ситуацій у Києві.

Вранці о 8:49 до оперативно-координаційного центру Держслужби надійшло повідомлення про пожежу. На місце події одразу ж були направлені чергові відділення з найближчих пожежно-рятувальних підрозділів.

— Прибувши до місця виклику, рятувальники встановили, що займання виникло в одноповерховій недіючій будівлі, розміром 15х13 м, прибудованої до недіючої будівлі кінотеатру «Екран» з подальшим поширенням на покрівлю кінотеатру, — йдеться у повідомленні.

О 10:24 пожежа на загальній площі 60 кв м пожежники локалізували, а об 11:14 — ліквідували. До гасіння пожежі було залучено 5 одиниць основної та спеціальної пожежно-рятувальної техніки і 20 чоловік особового складу.

— Загиблих і травмованих немає. Причина виникнення пожежі встановлюється, — зазначають рятувальники.

QHA повідомляло, що раніше у Києві через задимлення закрили станцію "Лівобережна" Святошинсько-Броварської лінії метрополітену. Очевидці повідомляли, що Броварський проспект і станцію метро затягло густим димом.

Відео: informator.ua

QHA