КИЇВ (QHA) -

Представників усіх конфесій закликають приєднатися до молитви за мир в Україні.

- Мир неможливо вибороти зброєю, але його можна досягти єдністю і милосердям. Коли ми вирішуємо проблеми, ми стаємо на щабель вище.

Про це заявив Архієпископ ординарій Києво-Житомирської дієзії РКЦ Петро Мальчук на прес-конференції, яка відбулася 5 жовтня в Києві.

Також на прес-конференції пройшла презентація рідкісної події в духовному житті України - учасники заходу закликали всіх приєднатися до молитви за мир, милосердя і єдність, яка відбудеться в Києві на Михайлівській площі 10 жовтня в 15:00.

У молитві візьмуть участь представники римо- і грекокатолицької конфесій, церков Київського та Московського патріархатів. Запрошення отримали представники всіх віросповідань, у тому числі іудеї та мусульмани. Будуть присутні також військові капелани та інші особи із зони АТО.

Триватиме молитва 15-20 хвилин. Після читання Святого Письма слово нададуть представникам кожної з релігійних конфесій.

Зібрані під час молитви пожертвування передадуть до лікарні для військових, поранених в АТО, постраждалих мирних жителів і всіх, хто потребує допомоги.

Увесь цей потужний потік енергії і віри посилить присутність унікальної реліквії – мощей блаженної сестри Марти Вєцкої - жінки, яка добровільно віддала життя заради порятунку інших людей.

- Після відвідин мощей Марти Вєцкої люди говорять про зцілення. Під час паломництва відбуваються дива. В Україні з'являються знаки Божої присутності, - додав архієпископ.

QHA