КИЇВ (QHA) -

 

В інформагентстві «Укрінформ» завтра, 23 жовтня, об 11:30 презентують проект «Крим і Південь України — простір культур».

Мета проекту — створити нове розуміння історії південної України, як простору, де здавна народжувалися народи, створювалися держави і розвивалися цивілізації. Це розуміння покликане зруйнувати міф про «Новоросію», який зараз використовується у пропагандистських цілях для дестабілізації ситуації в Україні та експансії «русского мира».

Проект включає створення циклу радіоефірів «10 міфів про південну Україну» і відеороликів «Недике поле». Відеоролики створені у форматі трейлерів і тизерів до майбутніх фільмів, де в документально-ігровому жанрі демонструються історико-культурні пласти півдня України.

Проект реалізує Кримський інститут стратегічних досліджень спільно з інформаційним агентством QHA і Кримськотатарським культурно-спортивним центром «Куреш».

Підтримку проекту здійснюють Український культурний фонд і Благодійний фонд «Українське спадщина».

Український культурний фонд — державна установа, створена у 2017 році. Його мета — сприяння розвитку національної культури і мистецтва в державі. Діяльність фонду координує Міністерство культури України.

QHA