КИЇВ (QHA) -

У Києві близько 150 представників азербайджанської громади проводять мітинг поблизу будівлі МВС. Азербайджанці закликають правоохоронні органи протидіяти зловмисникам, які чинять тиск на їхню місцеву діаспору і викрадають її представників.

За словами учасників мітингу, злочинці не бояться силових структур. Відзначається, що усього в Україні викрадено понад 20 азербайджанців, частина з яких — підприємці.

— Прикро про це говорити, але в Україну повертаються 90-ті ... Сваволя божевільних часів знову випробовує нас. За останні три роки було викрадено 24 етнічних азербайджанця, такі події руйнували і руйнують сім'ї, і тільки разом ми це зупинимо!, — каже один з учасників акції протесту.

Активісти зазначають, що в Україні почастішали випадки вбивств, замахів на вбивство і викрадень азербайджанців. Вони відзначають, що останнім часом здійснюються напади на підприємницькі об'єкти азербайджанців.

— Азербайджанці України вимагають від Міністерства внутрішніх справ України на чолі з міністром Арсеном Аваковим захисту своїх конституційних прав, розкриття злочинів і активної боротьби з бандитизмом в Україні, — йдеться у повідомленні активістів, яке опубліковано у Facebook.

Раніше повідомлялося, що азербайджанці і кримські татари провели спільний культурний вечір у Києві. Молодь двох тюркських національностей зібралася для того, щоб обмінятися культурним досвідом і розповісти про свої традиції.

QHA