КИЇВ (QHA) -

У столиці України сьогодні, 26 червня, о 16:00, розпочався автопробіг, присвячений Дню кримськотатарського прапора. Про це повідомляє кореспондент QHA.

Колона з 30-ти автомобілів стартувала від готелю "Космополіт" (метро "Шулявська"). Автомобілі прикрашені кримськотатарськими і українськими прапорами.

Маршрут автопробігу прокладено проспектом Перемоги і завершиться поблизу Бессарабського ринку. На кінцеву точку авто мають прибути о 18:00.

Як передають наші журналісти, автомобілі з колони сигналять, перехожі вітають авто.

Як повідомив у своєму Facebook заступник голови Меджлісу кримськотатарського народу Ільмі Умеров, який також бере участь в автопробігу, о 18:30 розпочнеться хода, присвячена Дню кримськотатарського прапора, а о 19:00 — мітинг.

Раніше QHA повідомляло, що 25 – 26 червня в анексованому Криму проводять марафон, присвячений Дню кримськотатарського прапора.

Організатором акції виступив заступник голови Меджлісу кримськотатарського народу Наріман Джеляль, який разом з активістами має намір протягом двох днів обійти увесь Крим з величезним кримськотатарським прапором.

Нагадаємо, сьогодні, 26 червня, в Україні відзначають День кримськотатарського прапора. У цей день в 1991 році у Сімферополі відновив діяльність Курултай кримськотатарського народу.

QHA