КИЇВ (QHA) -

27 травня у Києві на базі спортивного комплексу КНУ ім. Т. Шевченка відбудеться товариський матч на підтримку зниклого безвісти в окупованому Криму Ервіна Ібрагімова. Про це повідомили на сторінці КримSOS у Facebook.

— Запрошуємо Вас на футбольний товариський матч на підтримку Ервіна Ібрагімова, який відбудеться 27 травня о 19:00 на базі спортивного комплексу КНУ ім. Т. Шевченка за адресою: вул. Ак. Глушкова, 2Б. Дві кримськотатарські футбольні команди зійдуться на полі, щоб продовжити життя ініціативи Ервіна Ібрагімова, — йдеться у повідомленні.

Відзначимо, захід проведуть за підтримки Меджлісу кримськотатарського народу, правозахисної організації КримSOS і громадських активістів.

Нагадаємо, член виконавчого комітету Всесвітнього конгресу кримських татар Ервін Ібрагімов був викрадений невідомими людьми у Бахчисараї 24 травня 2016 року, близько 23:00. У травні 2016 року прокуратура Автономної Республіки Крим порушила кримінальне провадження за фактом зникнення Ервіна Ібрагімова.

Мати викраденого Ервіна Ібрагімова Ліля Алієва звернулася до президента України Петра Порошенка з проханням посприяти в пошуку і звільненні її сина, а також інших викрадених кримських татар.

Раніше, 26 березня, відбувся розгляд скарги адвоката Еміля Курбедінова у справі Ервіна Ібрагімова, під час якого «суд» відхилив скаргу адвоката.

QHA