КИЇВ (QHA) -

У Києві сьогодні, 3 червня, відбувся 26-й «Пробіг під каштанами», учасниками якого стали понад 13 тисяч осіб. Про це повідомили у прес-службі Київської міської державної адміністрації (КМДА).

У КМДА зазначили, що в цьому році захід проводили під гаслом «Біжу заради маленьких сердець».

— Тільки у минулому році благодійний «Пробіг під каштанами» зібрав 1,5 мільйона гривень, за які придбали необхідне обладнання. І врятували не одне дитяче життя, — йдеться у повідомленні.

Усього в програмі було 5 забігів: "Спортивний пробіг", "Благодійний пробіг", "Пробіг мужніх" (для людей в інвалідних візках), "Дитячий пробіг" (для дітей до 15 років), "Пробіг в ходунках" (для малюків у віці 9–14 місяців).

Довідка. «Пробіг під каштанами» — щорічна спортивно-благодійна акція, яку вперше провели у 1993 році. Зібрані кошти спрямовують на придбання необхідного медичного обладнання для Науково-практичного центру дитячої кардіології та кардіохірургії Міністерства охорони здоров'я України. У 2002 році виручили понад 437 тисяч доларів на закупівлю необхідного клініці обладнання.

QHA повідомляло, що 27 травня Київ святкував 1536-й день народження міста. Так, на Хрещатику выдбувся великий концерт до Дня Києва.

QHA