КИЇВ (QHA) -

У Києві зареєстрували черговий новорічний рекорд. Столичні школярі зробили handmade-іграшки і прикрасили 114 штучних ялинок у Європейській резиденції Санта-Клауса, що розмістилася в Маріїнському парку.

У Національному реєстрі рекордів України кажуть, що цінність рекорду — не в кількості, а в унікальності. Кожна ялинка унікальна і неповторна маленький дитячий шедевр. Представник реєстру Лана Вєтрова зазначає, що рекордів, пов'язаних із новорічною тематикою багато, але подібного вона ще не бачила.

Експертна рада реєстру вирішила віднести даний рекорд до категорії «мистецтво».

— Найцінніше у цьому рекорді креатив, який проявили діти, нестандартність підходу і мислення. Кожну ялинку можна довго розглядати і отримувати від цього естетичну насолоду, говорить керівник Національного реєстру рекордів України Лана Вєтрова.

Діти, які прийшли на відкриття ялинкового міні-парку, із задоволенням фотографувалися і розповідали про створені іграшки. Також вони змогли відвідати затишні купольні конструкції «іглу», в яких розмістився казковий світ Лапландії.

Творців кращих ялинок нагородили дипломами. Почесне перше місце отримала спеціалізована школа №271 Подільського району.

Унікальні ялинки можна побачити до 15 січня. Яка доля очікує ялинки-рекордсменки потім — організатори не можуть точно відповісти. Вони відзначають, що адміністрації багатьох шкіл звернулися до них із проханням забрати іграшки у свої навчальні заклади. Однак, можливо, ялинки задіють у доброчинності.

QHA