КИЇВ (QHA) -

В усіх навчальних закладах Києва посилять охорону і заходи безпеки. Про це повідомили у прес-службі Київської міської державної адміністрації (КМДА).

— У зв'язку із поширенням отруєння школярів газоподібними речовинами в Україні, ми маємо убезпечити маленьких киян від таких випадків. Тому сьогодні ми дали доручення департаменту освіти та районним управлінням посилити заходи безпеки в наших школах і садках, — цитує прес-служба главу постійної комісії з питань освіти, науки, сім'ї, молоді та спорту КМДА Анну Старостенко.

Старостенко зазначила, що зокрема йдеться про те, щоб посилити охорону і обмежити доступ на територію навчальних закладів тих, хто не бере участі в освітньому процесі.

Окрім цього, планується посилити контроль за пропускним режимом, щоб не допустити потрапляння до навчальних закладів отруйних, вибухонебезпечних або інших предметів, які загрожують життю і здоров'ю учнів.

— (Закликаємо) забезпечити інформування правоохоронних органів у разі виявлення в навчальних закладах підозрілих осіб або предметів, які можуть становити загрозу здоров'ю і життю, — додала чиновниця.

QHA повідомляло, що в одній зі шкіл Миколаєва розпилили невідому речовину з різким запахом, у результаті чого евакуювали 400 учнів. 32 дитини направили в медустанови для уточнення стану здоров'я.

QHA