МОСКВА (QHA) -

 

Виконуючим обов'язки начальника установи «Управління федеральних автомобільних доріг «Тамань», яке виступило замовником незаконного будівництва Керченського мосту, призначили Кайрата Турсунбекова. Про це повідомили у прес-службі установи.

— Наказом Федерального дорожнього агентства від 18 вересня 2018 року виконуючим обов'язки начальника федеральної державної установи «Управління федеральних автомобільних доріг «Тамань» Федерального дорожнього агентства» з 22 вересня 2018 року призначено Кайрата Турсунбекова, — йдеться у повідомленні.

У прес-службі відзначили, що Турсунбеков з 2002 року працює у системі дорожнього господарства. У квітні 2015 року він став заступником головного інженера «Тамані», а в грудні того ж року — заступником начальника.

Установу створили восени 2014 року для виконання цільової програми РФ «Соціально-економічний розвиток Республіки Крим і м. Севастополь до 2020 року».

— Управління продовжує реалізацію проекту з будівництва Кримського мосту в частині залізничної складової.

Колишній очільник "Тамані" Роман Новіков, який обіймав цю посаду з 2016 року, став виконуючим обов'язки начальника ФКУ «Центравтомагістраль».

 

QHA повідомляло, що окупаційна влада щодня планує пускати Керченським мостом 29 пар потягів після запуску залізничної частини.

Міністр інфраструктури України Володимир Омелян заявив, що Україна у 2018 році втратила понад півмільярда гривень через будівництво окупантами Керченського мосту. Він зазначив, що основна причина збитків країни пов'язана з Керченським мостом, який обмежує прохідність суден до портів Маріуполя і Бердянська.

QHA