КРАМАТОРСЬК (QHA) -

Учора, 4 жовтня, у Краматорську відбулося публічне підписання угоди про співпрацю між Західноукраїнським ресурсним центром та громадськими організаціями, які працюють у Донецькій і Луганській області. Співпраця відбуватиметься в рамках проекту «Громадський пояс Донбасу».

У зустрічі взяли участь Василь Полуйко — президент Західноукраїнського ресурсного центру, Петро Лазарчук — керівник проекту, Хельга Пендер — координатор проектів представництва Євросоюзу в Україні, а також Костянтин Філенко — радник з питань інформаційної та внутрішньої політики глави Донецької обласної державної військово-цивільної адміністрації. Крім них, на зустрічі були присутні представники інших партнерських організацій з областей, в яких вже проходить даний проект.

«Громадський пояс Донбасу» стартував улітку цього року і за планом повинен бути реалізований до 2018 року. Фахівці Західноукраїнського ресурсного центру передають свій двадцятирічний досвід і знання недержавним організаціям у південно-східних областях України. У підсумку організатори планують створити потужну коаліцію місцевих громадських організацій, які будуть надавати взаємну допомогу одна одній.

— Ми очікуємо, що створена коаліція стане тією силою, яка буде впроваджувати демократичні зміни і реформи для соціального та економічного розвитку Донецької та Луганської областей і окупованих територій після їх звільнення, — каже Василь Полуйко.

ФОТО: інтернет

QHA