КРАСНОДАР (QHA) -

У Краснодарському СІЗО співробітники ОМОНу били по голові та ногах Вадима Сірука — кримчанина, обвинуваченого у надуманій "справі Хізб ут-Тахрір".

Про це повідомив адвокат Еміль Курбедінов.

За його словами, побиття Сірука — це помста за інформацію від Вадима про звірячу поведінку адміністрації Краснодарського СІЗО, яка набула розголосу.

— І ось чергові спроби зламати політв'язнів Вадима Сірука та інших! Прошу колег не залишатися осторонь!, — закликав Курбедінов.

Нагадаємо, раніше Вадима Сірука в російському СІЗО відвідали члени Краснодарської громадської спостережної комісії (ГСК).

QHA повідомляло, що у СІЗО Краснодарського краю 28 грудня били і цькували собаками Емір-Усеїна Куку і Вадима Сірука.

Нагадаємо, 11 лютого 2016 року в Криму почалася хвиля обшуків у помешканнях кримських мусульман з метою представити їх «терористами». Вісьмох з дванадцяти затриманих відпустили. Під вартою залишаються Емір-Усеїн Куку, Вадим Сірук, Енвер Бекіров та Муслім Алієв. Усі вони були затримані за підозрою в участі в організації "Хізб ут-Тахрір", яка в Росії вважається терористичною.

Так звана «справа Хізб ут-Тахрір» стала візитною карткою боротьби ФСБ з мусульманами-інакодумцями в Криму. Називаючи свої репресивні операції боротьбою з тероризмом, силовики вриваються до помешкань, проводять незаконні обшуки і затримання.

QHA