КИЇВ (QHA) -

У школах окупованого Криму сьогодні, 24 травня, проводять останній дзвінок. Про це повідомила так званий міністр освіти і науки Криму Наталія Гончарова на своїй сторінці у Facebook.

— Цього року останній шкільний дзвоник пролунає для 9 тисяч 902 одинадцятикласників та для 17 тисяч 943 дев'ятикласників, — написала вона.

Однак школярі змушені будуть скласти атестацію, яка розпочнеться 25 травня для 9-класників і 28 травня — для 11-класників.

Так, у підконтрольному Кремлю відомстві закликали випускників готуватися до іспитів і не вдаватися до шпаргалок.

— Навіть у разі отримання незадовільної оцінки з обов'язкових предметів є можливість перескладання у резервні дні. Цієї можливості немає тільки у тих випускників, які будуть мати намір використовувати шпаргалки.

QHA повідомляло, що в окупованому Криму штрафують батьків школярів, які під час складання ЄДІ вдаються до допомоги шпаргалок. Згідно з інформацією так званої начальниці управління з нагляду і контролю у сфері освіти окупованого Криму Валентини Бойко, у минулому році за використання телефонів і шпаргалок під час складання іспиту оштрафували, посилаючись на Кодекс про адміністративні правопорушення в РФ, 18 осіб.

QHA