СІМФЕРОПОЛЬ/АКМЕСДЖИТ (QHA) -

 

У школах анексованого Криму мають намір виявляти підлітків, схильних до антигромадської поведінки.

"Міністр освіти" Криму Наталя Гончарова повідомила, що такі заходи заплановані через трагедію в Керченському політехнічному коледжі.

— На наступний семестр внесуть зміни в плани виховної роботи кожної установи. Десь проведуть тестування серед старшокласників на виявлення підлітків, схильних до девіантної поведінки, — зазначила Гончарова.

За її словами, в школах проводитимуть класні години, індивідуальні бесіди з підлітками.

"Перший заступник директора департаменту освіти" Севастополя Світлана Кириленко заявила, що виявленням підлітків, схильних до девіантної поведінки, займалися завжди.

— У всіх школах ведуться так звані соціальні паспорти, працює комісія у справах неповнолітніх на предмет виявлення первинних ознак соціального неблагополуччя дітей — від дитячого садка до освітніх установ. Якщо бачимо синяк — з'ясовуємо, звідки він. Якщо сім'я викликає тривогу, з нею працюють на рівні освітньої установи.


 

17 жовтня в Керченському політеху стався вибух і стрілянина. У Слідкоме заявили, що напад влаштував четвертокурсник Владислав Росляков, який, ймовірно, застрелився з рушниці в бібліотеці. В результаті події загинула 21 людина, включаючи підозрюваного, ще понад 50 поранені.

Після трагедії "голова" Криму Сергій Аксенов заявив, що школи і дитячі садки в анексованому Криму повинні охороняти озброєні співробітники "поліції".

 


Джерело: Daily Storm

 

QHA