СІМФЕРОПОЛЬ / Акмесджит (QHA) -

 

Двадцятьох постраждалих у результаті трагедії в Керченському політехнічному коледжі в анексованому Криму прооперували. Про це повідомили виданню «РИА Новости» у «міністерстві охорони здоров'я» Криму.

Стан постраждалих оцінюють, як тяжкий і середнього ступеня тяжкості, однак стабільний. Наразі в лікарнях півострова залишаються 20 осіб.

— Усі постраждалі, госпіталізовані в лікувальні установи Керчі, Леніне і Сімферополя отримують необхідну допомогу, стан різного ступеня тяжкості, але стабільний, — відзначили у «мінохорониздоров'я».

Одна постраждала залишилася у міській лікарні Керчі. Лікарі оцінюють її стан, як середньо тяжкий.

Чотири людини з середньою тяжкістю пораненнями направили до Ленінської центральної районної лікарні. Ще одного постраждалого — 18-річного студента — госпіталізували в лікарню імені Семашка. Наразі його стан оцінюють, як середньої тяжкості.

Шестеро постраждалих евакуювали в клінічну лікарню швидкої медичної допомоги №6 у Сімферополі. Вік усіх пацієнтів, яких евакуювали у Сімферополь, від 18 до 28 років. Велику їхню частину випишуть на амбулаторне лікування протягом 10–14 днів.

При цьому, вісім постраждалих у віці від 15 до 17 років госпіталізували в дитячу клінічну лікарню у Сімферополі. Їх прооперували, однак стан трьох дітей залишається тяжким. Стан ще п'ятьох людей оцінюють, як середнього ступеня тяжкості.

 

QHA повідомляло, що у результаті вибухів і стрілянини 17 жовтня у Керченському політехнічному коледжі вбито 21 особу, ще близько 50 постраждали. При цьому, семеро постраждалих залишаються у вкрай тяжкому стані. «Влада» Криму вирішила їх транспортувати до Москви.

У Криму оголосили триденну жалобу.

«Голова» Криму Сергій Аксенов пообіцяв, що з бюджету Росії родинам загиблих у коледжі виділять по 1 мільйону рублів, а постраждалим — по 500 тисяч рублів.

Нагадаємо, підозрюваний у нападі керчанин Владислав Росляков готувався до того, що сталося і 8 вересня отримав дозвіл на рушницю. За декілька днів до нападу він придбав близько 150 набоїв. Після події він застрелився у бібліотеці коледжу.

 

Джерело: РИА Новости

QHA