СІМФЕРОПОЛЬ / Акмесджит (QHA) -

Лев напав на громадянку Росії, яка перебувала на екскурсії в сафарі-парку «Тайган» в окупованому Криму в Білогірську. Про це повідомив директор розплідника Олег Зубков.

Він зазначив, що лев вкусив її за руку. Згідно з інформацією російських ЗМІ, жінка прийшла в розплідник у нетверезому стані, чим спровокувала лева.

— Інцидент стався з жінкою 46 років, яка замовила екскурсію. Так, дійсно, лев її зачепив, але нічого небезпечного для її здоров'я немає, — підкреслив Зубков

Жінці надали медичну допомогу на місці. Сама потерпіла заявила, що лев потягнув її за руку, «як ляльку» і думала, що її розірвуть. Вона підтвердила, що їй надали допомогу в повній мірі.

Директор сафарі-парку додав, що перед відвідуванням розплідника усіх відвідувачів попереджають про можливість подібного результату і проводять інструктаж, як потрібно себе поводити поряд з хижаками.

QHA повідомляло, що суд індійського штату Уттаракханд вирышив тварин зрівняти у правах з людиною. Тваринам також присвоїли статус юридичної особи. Такі заходи мають зупинити браконьєрів і тих, хто може експлуатувати домашніх тварин або дику природу.

Джерело: ZNAJ.ua

QHA