СІМФЕРОПОЛЬ / Акмесджит (QHA) -

 

В окупованому Криму оголосили аукціон з продажу деревини, отриманої під час використання лісів. Про це повідомили у прес-службі підконтрольного Кремлю «Міністерства майнових і земельних відносин» Криму.

— Міністерство майнових і земельних відносин Республіки Крим запрошує взяти участь в аукціоні з продажу деревини республіканської власності, яка була отримана у результаті використання лісів, — йдеться у повідомленні.

Усього на аукціон виставили два лоти. Обсяг деревини у першому лоті становить 2438,81 куб.м. Початкова ціна лота — 108 тисяч 674 рубля 80 копійок.

— Деревина, яку виставляють на продаж, знаходиться у Сімферопольському районі. До місць її зберігання є під'їзні шляхи.

У другому лоті обсяг деревини становить 20,1 куб.м. Початкова ціна — 1 250 рублів. Деревина знаходиться у Старокримському лісництві.

Відзначається, що для участі в аукціоні необхідно подати заявки до 5 жовтня.

 

QHA повідомляло, що окупанти в Криму продали за безцінь ліс. Підконтрольне Кремлю управління природних ресурсів та екології анексованого Севастополя у серпні виставило на аукціон 2881,3 гектара лісу. Той, хто виграє торги сплатить 86,44 рубля (близько 43 гривень) за оренду на рік, оскільки оренда одного гектара лісу на рік коштує 0,03 рубля.

QHA