СІМФЕРОПОЛЬ / Акмесджит (QHA) -

 

Підконтрольний Кремлю «Верховний суд» окупованого Криму переніс розгляд апеляційної скарги захисту українського політв'язня Володимира Балуха на невизначений термін.

Політв'язня не привезли на засідання «суду». Відомо, що Балух наполягав на особистій присутності у залі, однак йому дозволили брати участь в засіданні за допомогою відеоконференцзв'язку.

Секретар «Верховного суду» заявила, що політв'язень відмовився вийти з камери СІЗО для відеоконференції.

Суддя хотів провести засідання без Володимира Балуха, однак відклав розгляд апеляції через протест захисту політв'язня.

 

QHA повідомляло, що «Верховний суд» Криму мав розглянути апеляційну скаргу захисту Володимира Балуха сьогодні, 24 вересня.

Голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров закликав жителів окупованого Сімферополя прийти до будівлі «суду» і підтримати українського політв'язня. Він підкреслив, що справу стосовно Володимира Балуха сфальсифіковано.

Нагадаємо, у липні підконтрольний РФ Роздольненський районний суд засудив Володимира Балуха до 5 років колонії загального режиму і штрафу 10 тисяч рублів (близько 4 тис гривень) за сукупністю двох кримінальних справ — нібито за побиття начальника ІТТ в Криму і за незаконне придбання, збут і зберігання зброї.

 

Джерело: Громадське

QHA