СІМФЕРОПОЛЬ / Акмесджит (QHA) -

Сьогодні, 13 квітня, у Київському районному «суді» Сімферополя через неявку прокурора не відбулися засідання у справі зниклого безвісти кримського татарина Тимура Шаймарданова, передає правозахисна організація «Кримська солідарність» на своїй сторінці у Facebook.

На засіданні «суд» мав розглянути апеляційну скаргу адвоката Еміля Курбедінова на дії слідства. За словами адвоката, кримінальну справу за фактом зникнення Тимура Шаймарданова було порушено, але ніяких результатів досі немає.

Нагадаємо, Тимур Шаймарданов зник безвісти 26 травня 2014 року. Друзі та соратники кажуть, що протягом декількох тижнів перед зникненням Тимур скаржився на стеження. Незабаром після зникнення телефон активіста декілька разів з'являвся у мобільній мережі, але більше ніякої інформації про Тимура не було.

Нагадаємо, вчора харків'янин Олександр Стешенко був затриманий російськими силовиками на КПВВ Чонгар на в'їзді до окупованого Криму. Їхав він до окупованого Крим в гості до знайомої, яка раніше проживала у Харкові. За словами матері, в останній раз Олександр вийшов на зв'язок вранці 11 квітня.

QHA