КІРОВСЬКИЙ (QHA) -

Сьогодні в «суді» смт Кіровське окупованого Криму відбулося засідання у справі кримської татарки Зареми Куламетової, повідомляє правозахисна організація "Кримська солідарність".

"Суд" ухвалив рішення перенести засідання на 5 квітня, задовольнивши клопотання, подане адвокатом Куламетової Емілем Курбедіновим.

Курбедінов просив відкласти засідання "суду" для того, щоб на нього з'явилися усі свідки у цій справі. Поки у судовому засіданні допитані три свідки, які стверджують, що Куламетова ображала співробітника поліції.

Головувала на суді у справі Зареми Куламетової "суддя" Анна Гурєєва.

Нагадаємо, Зарема Куламетова є матір'ю активіста Гірая Куламетова, якого Кіровський районний "суд" заарештував на 10 діб після того, як російські силовики провели обшук в будинку Куламетових.

Нагадаємо, 22 січня в будинок Зареми Куламетової увірвалися співробітники поліції і почали вимагати пояснень у зв'язку із нібито скаргою про образу "начальника МВС Росії у Кіровському районі". Самої скарги у них не виявилося, тому Зарема Куламетова відмовилася спілкуватися, і правоохоронці змушені були піти ні з чим.

Але вже 5 лютого Зарему Куламетову викликали до Кіровського райвідділку поліції. На цей раз їй повідомили, що вона підозрюється в образі правоохоронця.

Вона нібито ображала співробітника поліції, "погрожуючи його життю та здоров'ю", у день затримання її сина Гірая Куламетова.

20 березня відбулося засідання у справі Зареми Куламетової. Наступне засідання було призначено на 30 березня для того, щоб забезпечити явку всіх свідків обвинувачення.

QHA