СІМФЕРОПОЛЬ / Акмесджит (QHA) -

 

"Керівництво" підконтрольного Кремлю "Крименерго" звернулося до "правоохоронців" з проханням перевірити інформацію, що підлітки підіймаються на опори ЛЕП, щоб сфотографуватися або зняти відео. Про це повідомив в.о. гендиректора "Крименерго" Максим Лойко, передає "Кримінформ".

— Ми намагатимемося довести цю ситуацію до логічного завершення. Такі дії безкарними залишати не можна, — зазначив він.

 

У соціальних мережах з'явилося відео того, як підлітки забралися на опору високовольтної лінії поблизу Феодосії. Їм це вдалося через опори так званого енергомосту. Цим енергомостом з Краснодарського краю Росії постачають електроенергію на анексований півострів.

— Підлітки, забираючись на ці опори, піддають не тільки своє життя небезпеці, але й ставлять під загрозу енергопостачання міст Криму і цілих регіонів республіки. Такі дії можна прирівняти до тероризму, — сказав Лойко.

 

У "Крименерго" закликали усіх, хто побачить подібні дії, звертатися до "поліції", а також повідомляти на гарячу лінію підприємства.

Відзначимо, що за словами Лойко, вплив струму такого класу напруги, як на ЛЕП, неминуче призведе до смерті людини. Для цього не потрібно навіть торкатися дротів, досить опинитися близько до них.

 

Нагадаємо, що з 1 січня 2016 року Україна припинила поставки електроенергії до окупованого Криму, оскільки Росія не погодилася продовжити угоду на умовах української сторони. Офіційному припиненню поставок передувала півторамісячна енергетична блокада, організована на Херсонщині активістами.

 

Джерело: Крыминформ

QHA