КИСЛОВОДСЬК (QHA) -

Так званий радник "глави уряду" Криму Сергій Стрельбицький на форумі «Здравниця» у Кисловодську заявив, що на анексованому півострові варто запровадити безвізовий режим для іноземців, які приїжджають на лікування до кримських санаторіїв.

Стрельбицький вважає, що якщо іноземці доведуть, що їдуть на лікування, необхідно надавати в'їзд без оформлення візи на період до 30 днів.

— За цей термін вони можуть, наприклад, пройти оздоровчий курс у наших санаторно-курортних установах, — сказав він.

У разі, якщо хворий не вилікується протягом 30 днів, чиновник запропонував ввести спеціальні медичні візи терміном до півроку, які будуть видаватися за спрощеною схемою. Він вважає, що це збільшить доходи санаторно-курортної галузі.

Відзначимо, раніше підконтрольний Кремлю Кримський гарнізонний військовий суд почав розгляд кримінальної справи стосовно екс-співробітників санаторію «Євпаторія», яких звинувачують у викраденні та пограбуванні учасника виставки індійських товарів у Євпаторії.

За попередніми даними, колишні співробітники санаторію пред'явили чоловіку недійсні документи співробітників Слідчого комітету і ФСБ Росії, а також вимагали у нього гроші.

QHA