СЕВАСТОПОЛЬ / АК'-ЯР (QHA) -

Підконтрольний Кремлю «уряд» Севастополя розпорядився 4 травня розпочати демонтаж 41 об'єкта капітального будівництва біля музею «Херсонес Таврійський». Про це повідомляє сайт «уряду» Севастополя.


Нелегітимний «директор департаменту земельних і майнових відносин» Рустем Зайнуллін зазначив, що даний проект ініційований за дорученням російського прем'єра Дмитра Медведєва.

— Проект підготовлений згідно з протокольними дорученнями голови уряду РФ Дмитра Медведєва. Зокрема, нам доручено вжити заходів щодо знесення самовільних будівель і вирішити питання організації під'їзних шляхів і паркувальної зони.

Згідно з відомостями так званого голови департаменту, у господарів цих об'єктів немає дозвільних документів на розміщення свого будівництва поруч із археологічним музеєм.

Нагадаємо, як повідомлялося раніше, 25 квітня самопроголошений кримський «прем'єр» Сергій Аксьонов заборонив починати і продовжувати будівництво на території ряду міст і районів окупованого Криму будь-яких будівель та інших об'єктів капітального будівництва, якщо воно фінансується не з бюджету кримського «уряду» або країни-окупанта РФ.

ФОТО: інтернет

QHA