КЕРЧ (QHA) -

 

В анексованому Криму сьогодні, 22 жовтня, скасували режим надзвичайної ситуації, який запровадили після вибуху і стрілянини у Керченському політехнічному коледжі 17 жовтня.

Відповідне розпорядження опубліковане на сайті «уряду» Криму.

— Скасувати режим надзвичайної ситуації техногенного характеру регіонального рівня реагування для органів управління і сил територіальної підсистеми Республіки Крим єдиної державної системи попередження і ліквідації надзвичайних ситуацій, запроваджений розпорядженням Голови Республіки Крим від 17 жовтня 2018 року №485-рг «Про введення режиму надзвичайної ситуації на території Республіки Крим», — йдеться у розпорядженні.

Документ підписав так званий «голова» Криму Сергій Аксенов.

 

Станом на ранок 22 жовтня у лікарнях анексованого Криму і Росії залишаються більше 50 осіб. До науково-дослідного інституту невідкладної дитячої хірургії і травматології Москви доставили 8 дівчаток у віці від 14 до 20 років. Стан 4 з них оцінювався як вкрай тяжкий, їх підключили до апарату штучної вентиляції легень.

17 жовтня 18-річний студент Керченського політехнічного коледжу Владислав Росляков розстріляв учнів і викладачів навчального закладу і привів у дію саморобний вибуховий пристрій. Після цього він застрелився з рушниці. У результаті стрілянини і вибуху в коледжі загинула 21 людина, включаючи нападника. У Криму запровадили режим надзвичайної ситуації.

19 жовтня у Керчі прощалися із загиблими. Проводити жертв розстрілу в останню путь прийшло декілька тисяч людей.

QHA