СІМФЕРОПОЛЬ / Акмесджит (QHA) -

 

Підконтрольне Росії управління ДІБДР (Дорожня інспекція з безпеки дорожнього руху — ред.) в анексованому Криму від початку 2018 року оштрафувало водіїв авто з українськими номерами на 1,3 мільйона рублів.

Про це «Кримінформу» повідомили в «управлінні ДІБДР» у Криму.

Так, штрафи сплатили 2 тисячі 203 водія.

— Відносно дев'яти правопорушників судові органи призначили адміністративне покарання у вигляді позбавлення права керування транспортними засобами, — відзначили у «ДІБДР».

 

Для порівняння: у 2017 році в окупованому Криму оштрафували майже п'ять тисяч водіїв за те, що вони їздили на українських номерах. Загальна сума штрафу за це "правопорушення" досягла 5 мільйонів рублів. Десятьох осіб позбавили водійських прав.
 

 

QHA повідомляло, що з січня 2017 року так звана «Державтоінспекція» окупованого Севастополя проводить рейд «Номери», спрямований на виявлення транспортних засобів, які не пройшли перереєстрацію з українських номерів на російські.

Згідно з постановою уряду РФ, севастопольські водії зобов'язані були до 1 квітня 2016 року замінити українські реєстраційні документи і реєстраційні знаки на російські.

У Криму за українські номери виписують штраф на суму від п'ятисот до восьмисот рублів. За повторне порушення передбачений штраф у розмірі п'яти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або позбавлення водійських прав до трьох місяців.

 

Джерело: Крыминформ

QHA