СІМФЕРОПОЛЬ / Акмесджит (QHA) -

В анексованому Криму відбувся одиночний пікет на підтримку учасника «галявини протесту» «Стрілецьке», кримського татарина Ватана Карабашева, який вчинив спробу самопідпалу.

Про це повідомив активіст Сергій Акімов на своїй сторінці у Facebook.

Місто і місце проведення акції не уточнюється. На плакаті невідомого активіста, з яким він вийшов на пікет, було написано: "Скільки потрібно ще жертв, щоб кримська влада перестала знущатися над людьми?".

За словами Акімова, охорона ринку, біля входу до якого людина вийшла на протест, намагалася перешкодити проведенню акції.

Нагадаємо, 3 серпня активіст "галявини протесту" вчинив акт самоспалення під сімферопольською мерією. Чоловік облив себе займистою рідиною і вчинив самопідпал. Присутнім вдалося збити полум'я на його одязі.

Незабаром стало відомо ім'я людини, яка вчинила спробу самоспалення. Цією людиною виявився Ватан Карабашев. Його мати, Муміне Муртаза, з 2006 року була учасником акції на масиві "Стрілецьке", у неї там був закладений капітальний фундамент. Фірма "Акура" відгородила цей фундамент і декілька інших парканом. Цей фундамент зруйновано.

Відзначимо, на місці «галявини протесту» «Стрілецьке», де кримські татари звели будинки, готуються будувати новий район «Кримська роза». Окрім житлових будинків планують звести школи, дитячі садки, спортивні комплекси і магазини.

2 серпня на масив прибула техніка компанії «Акура» і сили ОМОНу (загін міліції спеціального призначення) для знесення будинків кримських татар.

QHA